Lera Litvinova Gallery


Україна, Київська область, Київ, вул. Кільцева дорога, 14Осінні знижки

Lera Litvinova Gallery


LERA LITVINOVA GALLERY це поєднання сучасного актуального мистецтва і нового розуміння класики, що знаходить свою форму у відбірних витворах мистецтва найкращих митців України та Європи.

Засновником та автором творчої ідеї створення цього унікального арт-простору є Лера Літвинова, молода талановита художниця та учасниця міжнародних виставок. Директором галереї є Леонора Янко, арт-менеджер, досвідчений куратор багатьох вітчизняних та міжнародних мистецьких проектів.

Керівництво арт-простору завжди відкрите до співпраці як з досвідченими митцями, так і з молодими художниками, які тільки починають свій шлях у світі мистецтва.

На рахунку команди галереї безліч мистецьких виставок за кордоном та в Україні, які важливі не тільки для української культури, а і являють собою частину історії. Проект “Alternative.Ukraine - Reality and Future” проходив у Берліні спільно з одним з найбільших музеїв Німеччини Mauermuseum - Museum Haus am Checkpoint Charlie, у Києві спільно з Київським музеєм російського мистецтва, в Брюсселі за підтримки Міністерства Закордонних Справ Фландрії, а також Люксембурзі та Брюге. В Берліні у 2015 році за підтримки Посольства України в Німеччині відкрились виставки “Existimo”, “AZone”, “Mapping Ukraine”, а в 2016 році – “Hypostasis”.

Серед останніх проектів, у Києві спільно з Музеєм Історії Києва арт-простір LERA LITVINOVA GALLERY відкрив виставку німецького стріт-арт художника Johnny Crack, який спеціально для української аудиторії підготував серію робіт.

Постійними партнерами арт-простіру LERA LITVINOVA GALLERY є Acura Center Kyiv та автосалон Infiniti.

На майбутнє заплановано ще більше цікавих вітчизняних та міжнародних мистецьких проектів. Ми працюємо для того,щоб передати відчуття та емоції людей шляхом творчого вираження без меж і кордонів.

Lera Litvinova Gallery знаходиться на Великій кільцевій дорозі. Біля мосту Жуляни на території «Акура Центр Київ» (орієнтири: «Mcdonalds», «Praktiker» и «Novus»).

Lera Litvinova Gallery — LERA LITVINOVA GALLERY- це поєднання сучасного актуального мистецтва і нового розуміння класики

  Графік роботи

графік роботи
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
11:00 - 19:00

  Загальна інформація

рік заснування 2016

Розваги


Виставки
безкоштовно

Послуги зв'язку


Інтернет
тип підключення Wi-Fi
Ми у соцмережах

Lera Litvinova Gallery Lera Litvinova Gallery

+38 (050) 033 33 17
http://www.llitvinova.com